Zapraszam rodziny na sesje zdjęciowe!

Mogę wykonać sesję zarówno w Waszym domu (tzw. sesje lifestylowe), jak i w plenerze (może być to Wasze ulubione miejsce, toruńska starówka lub chata w Mlewie).

Co powiecie na sesje połączone z animacjami?

Dla rodziny to świetnie spędzony czas, a zarazem okazja do zrobienia zdjęć, na których widać prawdziwe emocje! Dzieci podczas takiej sesji nie nudzą się i nie niecierpliwią, a rodzice są zrelaksowani i spędzają miło czas. Natomiast na zdjęciach widać piękne emocje, radość i uśmiechy!

Na sesjach jest ze mną Asia Kupczyk – animatorka z naszej Kamienicy Inicjatyw, która ma głowę pełną pomysłów i zabaw dla rodzin! Nie musicie martwić się już o pozowanie!

Jest to świetna alternatywa dla typowych sesji z pozowanymi zdjęciami. Oczywiście takie zdjęcia nie są złe, ale osobiście szukam w fotografii emocji i chcę pokazać piękne relacje w rodzinie!

Świetny pomysł na prezent

Sesja rodzinna to świetna pamiątka na całe życie! Może być też dobrym pomysłem na prezent dla babci i dziadka. Mogę również przygotować dla Was fotoksiążkę po wykonanej sesji.

Sesje rodzinne można również sprezentować komuś innemu w formie voucheru!

Przygotowanie do sesji

Przed każdą sesją wysyłam Wam również rady, jak przygotować dom do sesji (nic wielkiego, na pewno nie będziecie przestawiać mebli) oraz, jak najlepiej ubrać się do zdjęć (jakich wzorów i kolorów najlepiej unikać itp.)

Zapraszam do kontaktu!

fotograf toruń fotograf toruń fotografia toruń fotografia toruń fotografia toruń fotografia toruń zakład fotograficzny toruń zakład fotograficzny toruń zakład fotograficzny toruńfotograf toruń