Voucher na sesję zdjęciową w Toruniu i okolicach!

Czy jest możliwość kupienia sesji na voucher i obdarowania nią kogoś bliskiego? Oczywiście!

Voucher na sesję to świetny prezent urodzinowy, świąteczny, okazjonalny, na Chrzest, Komunię Świętą, ślub, czy każdą inną okazję 🙂

Często pytacie mnie w mailach o szczegóły takich sesji, więc poniżej kilka pytań i odpowiedzi 🙂

1. Jakie sesje mogą być realizowane w ramach voucheru?

Wszystkie! Mogą być to zarówno sesje rodzinne (najbardziej popularne), sesje dla par, czy sesje indywidualne. Sesje mogą być w plenerze, w domu lub w moim studio. Mogą być to również sesje wizerunkowe (biznesowe) lub reportaże.

2. Jakie są terminy sesji?

Wszystko zależy oczywiście od mojego kalendarza, ale spokojnie można umawiać się na termin 2 tygodnie przed nim. Sesję realizuję od poniedziałku do piątku w godzinach dostosowanych do potrzeb.

3. Ile trwa sesja i ile zdjęć z niej oddaję?

Standardowa sesja trwa do 1h, ale można wykupić również dłuższą sesję np. na reportaż lub na sesję rodzinną w formie reportażu z codzienności (patrz sesja Kamili i Michała). Z sesji oddaję 40 zdjęć cyfrowych.

4. Jak można kupić voucher?

Mam zarówno vouchery fizyczne (do odbioru z ul. Kopernika 22 w Toruniu lub mogę wysłać pocztą), jak i w formie elektronicznej, którą wysyłam mailem. Na voucherze mogę wypisać imię i nazwisko osoby obdarowanej. Za voucher płatność przyjmuje jedynie przelewem na konto (może być również BLIK na telefon).

5. Do kiedy można wykorzystać voucher?

Voucher można wykorzystać do 12 miesięcy od zakupu. Więc można kupić go zimą, a obdarowani mogą skorzystać z niego latem, gdy pogoda na sesję jest znacznie lepsza 🙂

6. Chcesz kupić voucher?

Napisz do mnie pod adres maciek@maciekzielinski.pl lub zadzwoń 691 818 088 (można też wysłać sms)