O F E R T A

Sesje Rodzinne – Fotograf Toruń

Najważniejsze są emocje

Chciałbym aby sesje, które dla Was wykonam były autentyczne. Chcę wychwycić Wasze najpiękniejsze uśmiechy, prawdziwe emocje i za pomocą zdjęć odzwierciedlić Waszą codzienność. Ma być dużo uśmiechu, chichotania i przede wszystkim jak najmniej pozowanych zdjęć.

Dla niektórych sesje zdjęciowe bywają krępujące, jednak nie musicie się o nic martwić. Jedyne czego będę od Was wymagał to szczerość i naturalność. Przez jakiś czas poobserwuję Was z boku i postaram się jak najlepiej uchwycić Wasze piękne relacje na zdjęciach.

Miejsce na sesję – Fotograf Toruń

Zdjęcia mogę zrobić tam, gdzie czujecie się najlepiej, w Waszym domu (tzw. sesja lifestylowa), możemy także wybrać się w plener. Niech poniesie Was wyobraźnia, ja ze swojej strony mogę pomóc z wyborem idealnej dla Waszej rodziny scenerii. W Toruniu jest wiele pięknych miejsc, gdzie mogę Was zabrać!

Sesja rodzinna w Toruniu jako pomysł na prezent

Fotografie zawsze budzą pozytywne emocje no i są też świetną pamiątką na całe życie. Sprezentuj bliskim voucher na sesję zdjęciową w pięknym miejscu, może to być toruńska starówka lub inne wybrane przez nich miejsce.

Po skończonej fotosesji mogę przygotować dla Was fotoksiążkę.

Przygotowanie do sesji

Przed każdą sesją wysyłam Wam również rady, jak najlepiej ubrać się do zdjęć – jakich wzorów i kolorów unikać. Reszta zależy już od Waszego wyboru – na pewno będziecie wyglądać świetnie!

SZCZEGÓŁY SESJI

Koszt: od 300 zł

Czas trwania sesji: 1h – 1,5h

Ilość zdjęć: ok. 40 zdjęć w formie cyfrowej

Wydruk: istnieje możliwość wydruku zdjęć wysokiej jakości za dodatkową opłatą

Miejsce: W Toruniu i okolicach jest wiele pięknych miejsc do robienia zdjęć. Po poznaniu Waszych preferencji zaproponuję najlepszą miejscówkę! Sesję mogę również wykonać w miejscu wskazanym przez Was

Przygotowanie: Udzielę Wam również kilku rad, które pomogą najlepiej przygotować się do sesji zdjęciowej!

KONTAKT – FOTOGRAF TORUŃ

Zapraszam do kontaktu! Odpowiem na pytania, ustalimy termin i znajdziemy najlepsze miejsce na sesję!

tel. 691 818 088
maciek@maciekzielinski.pl