O F E R T A

Sesje domowe – Fotograf Toruń

Tam gdzie czujecie się najlepiej – sesje domowe

Wasza przestrzeń, domowe ciepło, rodzinny klimat – to wszystko sprawia, że sesje domowe są tak urokliwe. Jest to forma przedstawienia na zdjęciach Waszej codzienności w miejscu najbardziej dla Was przyjaznemu. Na sesji możecie grać w ulubione planszówki, czytać dzieciom książki, rozmawiać, bawić się, gotować itp.

Sesje domowe nie są sztucznie ustawiane i pozowane. Przez tę godzinę „podglądam” Waszą codzienności i robię zdjęcia, które pokazują piękno relacji w rodzinie. Oczywiście subtelnie podpowiadam Wam, co możecie zrobić i w którym miejscu wypadnie to najlepiej, ale reszta należy już do Was.

Wasz dom jest idealny

Czasem niektóre rodziny martwią się o to, czy ich dom nadaje się na sesję domową. Otóż odpowiedź brzmi – nadaje się! Na zdjęciach pokazuję Waszą miłość, relacje i emocje między Wami i to one tworzą piękno fotografii!

SZCZEGÓŁY SESJI

Koszt: od 300 zł

Czas trwania sesji: 1h – 1,5h

Ilość zdjęć: ok. 40 zdjęć w formie cyfrowej

Wydruk: istnieje możliwość wydruku zdjęć wysokiej jakości za dodatkową opłatą

Miejsce: W Toruniu i okolicach jest wiele pięknych miejsc do robienia zdjęć. Po poznaniu Waszych preferencji zaproponuję najlepszą miejscówkę! Sesję mogę również wykonać w miejscu wskazanym przez Was

Przygotowanie: Udzielę Wam również kilku rad, które pomogą najlepiej przygotować się do sesji zdjęciowej!

KONTAKT – FOTOGRAF TORUŃ

Zapraszam do kontaktu! Odpowiem na pytania, ustalimy termin i znajdziemy najlepsze miejsce na sesję!

tel. 691 818 088
maciek@maciekzielinski.pl