Marta i Abraham

Fotograf Toruń

Toruń to fotogeniczne miasto z wieloma urokliwymi zakątkami

Jesień na Bydgoskim Przedmieściu jest przepiękna! Te kolory, liście, drzewa!

Dzięki fotografii każda pora roku może być piękna i nawet jesień nie kojarzy się już tylko z krótszymi dniami i zimnem, ale mogę odkrywać jej piękne aspekty.

Bardzo się cieszę, że udało mi się w tej scenerii złotej jesieni zrobić kilka sesji, a to jest pierwsza z nich.

Fotograf Toruń – sesje to czas dla Was!

Zachęcam kolejne pary, narzeczonych, małżeństwa do wspólnych sesji – pięknych plenerów jest jeszcze dużo! Nawet jak za oknem przeważają chmury, a liście już opadły to można znaleźć bardzo klimatyczne miejsca np. na toruńskiej starówce lub w lesie.

Dobra wiadomość dla par jest taka, że podczas takiej sesji będziecie się dużo przytulać, co jesienią i zimą jest wielce wskazane! Na pewno Wasz poziom endorfin po godzinie patrzenia sobie w oczy i uśmiechania się będzie wyższy! Jak trochę zmarzniecie to wezmę Was na kawę, przy której też cyknę parę zdjęć!

Fotografowanie na Bydgoskim Przedmieściu – jedna z lepszych miejscówek Torunia

Bydgoskie Przedmieście to nie tylko park i teren nad Martówką. To rownież piękne kamienice, bramy i klatki schodowe! Jest to świetne miejsce również na… sesję rodzinną! Nie wierzysz? Sprawdź sesję Oli i Łukasza z dziećmi! Po kilku kadrach miejskich można wskoczyć szybko do parku i zacząć bardziej naturalną część sesji! Czyż to nie brzmi, jak idealny przepis na sesję?