Sesja rodzinna

Sesja rodzinna

Fotograf Toruń

Bydgoskie Przedmieście

Sesja rodzinna Oli, Łukasza i trójki ich dzieci na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu

Sesja z animatorką – Fotograf Toruń

Oprócz pięknej rodziny wielodzietnej i fotografa na sesji była również animatorka – Asia Kupczyk z naszej Kamienicy Inicjatyw. Udział animatorki podczas rodzinnych sesji zdjęciowych to strzał w dziesiątkę! Asia ma głowę pełną pomysłów, wprowadza dobrą i ciepłą atmosferę oraz wie, jakie zabawy przeprowadzić, żeby zaangażować całą rodzinę! Dzięki temu na zdjęciach jest mnóstwo radości i śmiechu, a kiedy trzeba to również spokoju! Dzieci podczas sesji nie nudzą się, a zatem i rodzice są szczęśliwi, co potem widać na zdjęciach. 

Fotografia rodzinna Toruń – sesja rodzinna w miejskim stylu? 

Większość rodzin wybiera na sesje rodzinną przestrzeń natury i jest to zupełnie zrozumiałe! Las, łąka, kwiaty, drzewa – to piękne tło do zdjeć. Skoro, więc mam małą szansę na sesje rodzinną w miejskim stylu to sam ją sobie muszę zaaranżować! 

Bydgoskie Przedmieścia w obiektywie Maciek Zieliński – Fotograf Toruń

Inspiracja przyszła podczas spaceru z rodziną po Bydgoskim Przedmieściu. Kiedy pierwszy raz pokazuje się gościom nowe miejsca to można na nie spojrzeć „świeżym” okiem i zachwycić się nimi na nowo! Tak też było w tym wypadku. Zawsze lubiłem ulice Mickiewicza, Krasińskiego, Bydgoską i odchodzące od nich prostopadłe uliczki. Ileż tam pięknych bram i zaułków! Wtedy przyszedł pomysł na rodzinną sesję i w mojej głowie od razu pojawiła się pasująca idealnie do nich rodzina 🙂 Dzień później byliśmy już umówieni na sesję, a mnie czekał jeszcze wybór idealnych miejscówek. 

Oferta Maciek Zieliński Fotograf Toruń

Jeśli jesteście zainteresowani sesjami rodzinnymi z udziałem animatorki to zapraszam do kontaktu! Sesja może być przeprowadzona zarówno w plenerze (miasto, starówka, wieś, las) albo u Was w domu!