• fotografia toruń

Tor kartingowy

Sesja zdjęciowa gokartów

Kart Place Toruń

Sesja zdjęciowa wykonana gokartów dla toruńskiego toru kartingowego KartPlace, który mieści się w CH Plaza w Toruniu. Fotografie na potrzeby promocji na stronie internetowej www.gokarty-torun.pl oraz profilu Facebook. 

KartPlace to jeden z niewielu torów w Polsce, które oferują gokarty dwuosobowe, w których możecie jechać np. ojciec z synem! Również dla samych dzieci przygotowane są specjalne mniejsze gokarty.

Jako Kamienica Inicjatyw w 2020 r. zorganizowaliśmy specjalne wydarzenie, podczas którego ojcowie z dziećmi próbowali swoich sił właśnie za kierownicami tych kartów. Zabawa była niesamowita!

gokarty na torze kartingowym  gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym gokarty na torze kartingowym