Sesja narzeczeńska Marleny i Dominika

Sesja Narzeczeńska

Fotograf Toruń

Mlewo

Fotograf Toruń – zdjęcia w plenerze

Niektórzy mają swoje studia fotograficzna, a ja mam 2,5 hektara pięknego planu zdjęciowego w Mlewie i nie zawaham się go użyć! Tam jest wszystko – las, jezioro, pole, łąka, piękna jabłoń, stara chata, drzewa, bez, kwiaty! Teren jest duży i można wykonać wiele zróżnicowanych zdjęć na wszelkie okoliczności! Oczywiście w okolicach Torunia znam również wiele innych pięknych plenerów, które mogę zaproponować Wam na sesje zdjęciowe np. piękny teren nad Drwęcą (obok Kaszczorka) albo urokliwe lasy i łąki w pobliżu Zamku Bierzgłowskiego.

Fotografia Toruń – sesja narzeczeńska

Ta sesja dała mi dużo radości ponieważ Marlena znalazła moje ogłoszenie w internecie i poprosiła o sesję. To nie jest proste dotrzeć ze swoja ofertą do ludzi, których się nie zna albo którzy nie są znajomymi znajomych. Staram się pracować nad pozycjonowaniem swojej strony, ale widzę, że to nie jest takie proste i efekty nie przychodzą szybko. Więc każda taka sesja jest dla mnie dużą wartością!

Poza tym dostałem po niej list gratulacyjny! Był on już obiecany podczas sesji, jeśli tylko zdjęcia spodobają się narzeczonym. Akurat byłem dość pewny, że go otrzymam bo w przeciwieństwie do mojej pary widziałem efekty przez obiektyw i wiedziałem, że mam super materiał!

Do tego szacunek dla Marleny i Dominika za pozowanie wśród komarów! Obiektyw portretowy Sigma 85mm 1.4 jest ostry, jak brzytwa, więc w Photoshopie trochę tych krwiopijców musiałem pousuwać. Ale myślę, że było warto!

Sesje fotograficzne Toruń – kontakt

Jeśli jesteście zainteresowani sesjami fotograficznymi w Toruniu lub w okolicach to zapraszam do kontaktu! Mój telefon to 691 818 088 lub mailowo maciek@maciekzielinski.pl