Monika i Jan - sesja ślubna

Sesja ślubna Fotograf Toruń

Sesje plenerowa

Chata w Mlewie

Sesje Ślubne z Maciek Zieliński Fotografia Toruń

Monikę i Jana już znacie z reportażu ślubnego!

Są moją pierwszą parą, która zaprosiła mnie na swój ślub w roli fotografa – dzień po tym, jak ogłosiłem swoją działalność fotograficzną w mediach społecznościowych!

Ślub był w czerwcu, a w sierpniu udało nam się spotkać na sesje ślubną!

Sierpniowe słońce jest już zupełnie inne niż to czerwcowe i lipcowe. Co więcej – na tej sesji słońce wyszło tylko na chwilę! Ale nie przeszkadzało nam to zupełnie. Pochmurne dni są nawet lepsze na fotografowanie w plenerze niż te, kiedy żar leje się z nieba, a słońce zmusza do szukania miejscówek w cieniu.

Podczas tej sesji zdjęciowej bardzo ważna była również rola świadkowej! Pomagała Monice zarówno przed rozpoczęciem sesji, jak i w trakcie poprawiając istotne detale. Pan młody poradził sobie świetnie sam, ale wiadomo, jak to jest z facetami! Dlatego na każdą sesję ślubną radzę zabrać ze sobą świadkową!

Chata w Mlewie – Maciek Zieliński Fotograf Toruń

Sesja odbyła się w Chacie w Mlewie. Jest to na tyle urokliwe i różnorodne miejsce, że można przeprowadzać tam sesje o naprawdę zróżnicowanej tematyce – od rodzinnych, poprzez narzeczeńskie, brzuszkowe, aż do tych ślubnych! Chata w Mlewie znajduje się 30km od Torunia i jest do naszej pełnej dyspozycji w zakresie sesje zdjęciowych. Więcej o tym niesamowitym miejscu możecie przeczytać na blogu.

Fotograf Toruń – oferta ślubna

Jeśli jesteście zainteresowani zarówno reportażem ślubnym albo samą sesją – zapraszam do mojej oferty dedykowanej właśnie ślubom. Nie ukrywam – to są dopiero moje początki w tym rodzaju fotografii. Dlatego w moim kalendarzu jest jeszcze sporo wolnych dat, a Twoja kieszeń nie poczuje aż tak bardzo mojego wynagrodzenia 🙂 Jeśli tylko podobają się Wam moje zdjęcia to zapraszam do kontaktu!