30-tka Mai

Fotograf Toruń

Sesja fotograficzna Dla Mai – Fotograf Toruń

To nie było moje pierwsze spotkanie z Mają. Wcześniej mieliśmy okazję poznać się przy okazji sesji, którą robiłem dla Mai, na jej wyjeździe z koleżankami.

Tym razem spotkaliśmy się w Noisy Barze – cudownym, toruńskim lokalu o nietuzinkowym klimacie. Zostałem zaproszony na 30. urodziny Mai właśnie do tego miejsca, żeby zrobić parę zdjęć. Już na początku bardzo mi się tam spodobało i byłem pod wrażeniem kolorów tamtego miejsca. Styl loftowy kojarzył mi się raczej z miejscem ciemnym, a nawet ponurym, o nieco surowym charakterze ale nic bardziej mylnego. Ciemne kolory przełamane ciepłym światłem, różnorodność faktur doskonale do siebie pasujących stworzyła przepiękną scenerię na reportaż z urodzin Mai.

Dużym zaskoczeniem był także DJ, który umilił nam wieczór piękną grą na gitarze elektrycznej. Całość prezentowała się znakomicie,  a całą relację możecie obejrzeć tu pod spodem.

Noisy Bar – Fotografie Toruń

Noisy Bar to miejsce godne polecenia. Gdy tylko zaczynają pojawiać się ludzie robi się naprawdę hałaśliwie. Zresztą sami zobaczcie!