Blog

DSC03261

Pocztówka z wakacji

Maciek Zieliński Fotograf Toruń na wakacjach, czyli kilka pocztówek z Warmii, Beskidu Niskiego i Zakopanego!

fotograf toruń

Rodzinne sesje zdjęciowe

Co powiecie na sesje połączone z animacjami?
Dla rodziny to świetnie spędzony czas, a zarazem okazja do zrobienia zdjęć, na których widać prawdziwe emocje! Dzieci podczas takiej sesji nie nudzą się i nie niecierpliwią, a rodzice są zrelaksowani i spędzają miło czas. Natomiast na zdjęciach widać piękne emocje, radość i uśmiechy!

fotografia toruń

Sesje dla rodziców lub dziadków (propozycja na prezent)

Sesja zdjęciową dla rodziców lub dziadków? Brzmi, jak piękny prezent na rocznicę ślubu, urodziny lub inne okazje!

Miłość w dojrzałym wieku jest wyjątkowa. Spojrzenia małżonków po przeżyciu razem kilkudziesięciu lat razem mówią wszystko. Kolejna rzecz – podobieństwo! Im dłużej razem tym twarze stają się coraz bardziej podobne do siebie. 

fotografia toruń

Darmowe sesje dla NGO

Od początku zajmuję się w Kamienicy Inicjatyw m.in. stroną wizualną – grafikami, zdjęciami, czy promocją. Wiem, jak ważne jest wizualne przedstawienie swoich działań. Z drugiej strony wiem, ze budżet na fotografa nie jest priorytetem – w zależności od rodzaju działalności potrzeb jest wiele.

fotografia toruń

Dlaczego tak tanio? Ten wpis niedługo zniknie 😉

Średni koszt sesji zdjęciowej u mnie to 300 zł.Patrząc się na ceny rynkowe jest to dużo poniżej średniej 🙂 Skąd taka cena? 

fotografia toruń

O wsparciu dla Kamienicy Inicjatyw

W 2016 r. razem z przyjaciółmi założyliśmy Fundację Archipelag Inicjatyw. Każdy z nas miał inne zainteresowania, ale chcieliśmy stworzyć jedną organizację, w której będziemy mogli realizować różne działania. Spotykaliśmy się często na piwie, mieliśmy wiele pomysłów, aż w końcu przyszedł czas, aby wziąć sprawy w swoje ręce 🙂

toruń fotograf

Chata w Mlewie

Jeśli szukasz pleneru do sesji na łonie natury – zapraszam do „Chaty w Mlewie”! Zieleń, pola i łąki, jezioro i stara drewniana chata z werandą i widokiem na dolinę – czy nie brzmi to, jak idealne miejsce na zdjęcia? 🙂