Sesja domowa u Oli i Krzyśka

Fotograf Toruń

Fotograf Toruń – sesje domowe


Gdy na dworzu szaro i zimno to sesje rodzinne najlepiej wychodzą w domu! Dom to w ogóle piękna przestrzeń do robienia zdjęć. Jesteście u siebie – w miejscu, gdzie czujecie się najlepiej. To widać na zdjęciach! Podczas takiej sesji jest dużo śmiechu, gier i zabaw. Wtedy na zdjęciach widać dużo spontanicznej radości, śmiechu i zabaw. Możecie zagrać w gry planszowe, pobawić się z dziećmi, zrobić tzw. „kanapkę” lub poczytać im książkę. Mam też dużo pomysłów na wesołe zdjęcia grupowe, których efekty możecie obejrzeć poniżej!

Sesja zdjęciowa u rodziny wielodzietnej – Fotografia Toruń

U Oli i Krzysztofa było niesamowicie – rodziny z piątką chłopaków jeszcze nie fotografowałem! Pamiętam, jak chłopaki kiedyś wpadli razem na tor kartingowy w ramach wydarzeń dla ojców z synami w Kamienicy Inicjatyw – ilość energii, którą wyzwolili była porównywalna do startu rakiety kosmicznej 😉
 
Między nimi widać tyle miłości, dumy rodzicielskiej, bliskości między braćmi, że robienie tej sesji i obróbka zdjęć to była czysta przyjemność! Mam nadzieję, że również z przyjemnoście obejrzycie tę galerię zdjęć!