Rodzina Niewiadomskich

Rodzina Niewiadomskich

Fotograf Toruń

Fotograf Toruń – nie tylko sesje zdjęciowe, ale też wsparcie dla potrzebujących

Sesja zdjęciowa niezwykłej rodziny Niewiadomskich, którą wylicytowali w aukcji na rzecz Fundacji Arkadia. Cały dochód został przeznaczony na remont miejsca, w którym fundacja pomaga osobom z niepełnosprawnością intelektualną w zdobyciu zatrudnienia. Sami w Kamienicy Inicjatyw zatrudniamy Madzię, która przeszła takie szkolenie i została zatrudniona przez nas w ramach tego programu.

Wracając do samej sesji… aukcja była przeprowadzona parę miesięcy temu, ale zebranie tak licznej rodziny w jednej chwili nie jest proste! W końcu się udało i w sierpniowe popołudnie stawiłem się na miejscu!

Fotografia Toruń – zdjęcia rodzinne w plenerze i w domu

Bardzo lubię robić zdjęcia rodzinom w ich domu lub w ogrodzie. Tam są najbardziej naturalni i czują się swobodnie. Przy 10-tce dzieci moja obecność była prawie niezauważalna 😉

Zdjęć nie było końca, z sesji przywiozłem ich łącznie ponad 1500! Bo jaka jest szansa, że na zdjęciu grupowym ktoś nagle zamknie oczy albo spojrzy obok? Bardzo duża! Dzieci miały też pełną głowę pomysłów, co robić przed obiektywem i jak w pełni wykorzystać obecność fotografa 😉

To był świetnie spędzony czas, za co Wam bardzo dziękuję!

Oferta dla rodzin – Maciek Zieliński Fotografia Toruń

Zapraszam rodziny na sesje zdjęciowe! Z chęcią przyjadę do Waszego domu, ogrodu lub zabiorę Was w piękne miejsce w plenerze! W Toruniu jest ich dużo! Taka sesja to świetna pamiątka – zarówno dla rodziny, jak i dla dziadków – mogę przygotować dla Was np. fotoksiążkę, która jest idealnym pomysłem na prezent!

Sesja zdjęciowa może być również elementem reportażu przeprowadzonego z Waszego rodzinnego wydarzenia np. z urodzin dziecka lub Chrztu Świętego. Wtedy podczas reportażu zabieram rodzinę na 15 – 20 minutowy spacer, podczas którego robimy mini sesję!

Maciek Zieliński Fotograf Toruń – animacje na sesji zdjęciowej

Na sesję zdjęciową może przyjść ze mną animatorka – Asia z Kamienicy Inicjatyw, która zadba o super zabawę podczas robienia zdjęć. Dzięki temu fotografie będą pełne emocje, żywe, spontaniczne, a dzieci podczas sesji nie będą się nudzić. Wesołe dzieci to również gwarancja dobrego nastroju u rodziców, czego efektem są świetne zdjęcia i naprawdę miło spędzony czas. Sesja zdjęciowa nie musi kojarzyć się ze sztywnym pozowaniem!

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i do kontaktu ze mną!

Cały dochód z moich sesji zdjęciowych przeznaczany jest na codzienne działania w Kamienicy Inicjatyw – przeczytasz o tym więcej na stronie „idea

Szukasz pięknego pleneru na łonie przyrody, gdzie moglibyśmy zrobić sesję? Polecam Tobie wpis „Chata w Mlewie” i już teraz zapraszam Was do tego niesamowitego miejsca, w którym czas płynie inaczej!