O F E R T A

Sesje dla par – Fotograf Toruń

Sesja dla par, małżeństw, sesje narzeczeńskie

Sesje mogą być realizowane zarówno u Was w domu, jak i w plenerze. W Toruniu jest tyle pięknych miejsc – od tych bardziej miejskich, czy zabytkowych po naturalne plenery! Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na konkretne miejsce – to nic, chętnie coś zaproponuję.

Piękne fotografie dla par

Na sesji będzie dużo przytulania i patrzenia sobie w oczy. Chcę uchwycić Wasze najprawdziwsze i najpiękniejsze emocje. Jeśli macie obawy, że ktoś Was będzie obserwował to wyzbądźcie się ich. Obiecuję, że prawie mnie nie zauważycie. Dam Wam swobodę i czasem coś podpowiem ale sesja to tak naprawdę Wasze spotkanie. Mam też parę patentów na rozładowanie początkowego stresu, więc o nic się nie martwcie!

Sesja zdjęciowa dla par jako pomysł na prezent

Sesja dla par, sesja narzeczeńska, sesja dla małżeństw wszystko to może znaleźć się na voucherze, który kupicie dla swoich najbliższych.

SZCZEGÓŁY SESJI

Koszt: od 300 zł

Czas trwania sesji: 1h – 1,5h

Ilość zdjęć: ok. 40 zdjęć w formie cyfrowej

Wydruk: istnieje możliwość wydruku zdjęć wysokiej jakości za dodatkową opłatą

Miejsce: W Toruniu i okolicach jest wiele pięknych miejsc do robienia zdjęć. Po poznaniu Waszych preferencji zaproponuję najlepszą miejscówkę! Sesję mogę również wykonać w miejscu wskazanym przez Was

Przygotowanie: Udzielę Wam również kilku rad, które pomogą najlepiej przygotować się do sesji zdjęciowej!

KONTAKT – FOTOGRAF TORUŃ

Zapraszam do kontaktu! Odpowiem na pytania, ustalimy termin i znajdziemy najlepsze miejsce na sesję!

tel. 691 818 088
maciek@maciekzielinski.pl