• toruń fotograf

Idea

Dochód dla Kamienicy Inicjatyw

To już 5 rok, jak razem z przyjaciółmi prowadzę Fundację Archipelag Inicjatyw. Naszym największym projektem jest Kamienica Inicjatyw – miejsce aktywizacji dla seniorów, rodzin, rodziców, dzieci i młodzieży.

Każdego roku musimy zdobyć środki finansowe, aby móc działać dla mieszkańców Torunia – organizować spotkania, warsztaty, wspierać seniorów i rodziny. Wiele działań finansowanych jest ze środków Gminy Miasta Toruń. Jednakże potrzeb jest dużo i dalej chcemy rozwijać nasze działania.

Dlatego postanowiłem, aby zyski z sesji zdjęciowych były przeznaczane na potrzeby statutowe Fundacji Archipelag Inicjatyw – w tym przede wszystkim na działania dla mieszkańców Torunia. 

Mam nadzieję, że będzie to dla Was również dodatkową radością móc wspierać nasze działania!

Działalność „non-profit” nie oznacza jakości na „pół gwizdka” – w tej kwestii trzymanie wysokiego poziomu zawsze było dla mnie priorytetem!

Więcej o działaniach Kamienicy Inicjatyw na stronie www.kamienica-inicjatyw.pl

Darmowe sesje dla NGO

Od początku zajmuję się w Kamienicy Inicjatyw m.in. stroną wizualną – grafikami, zdjęciami, czy promocją. Wiem, jak ważne jest wizualne przedstawienie swoich działań. Sami na początku dostaliśmy bardzo potrzebne wsparcie od Joanny Ziółkowskiej, której zdjęcia w piękny sposób obrazowały nasze inicjatyw.

Dlatego chcę zaoferować swoje umiejętności fotograficzne i czas ZA DARMO toruńskim organizacjom pozarządowym, które chcą profesjonalizować swoje działania. 

W każdym miesiącu mogę wykonać kilka darmowych reportaży fotograficznych z działań toruńskich NGO! Zapraszam do kontaktu!

Do tej pory współpracuję z zaprzyjaźnioną Fundacją Arkadia, dla której zrealizowałem sesje zdjęciowe promujące 1% podatku oraz reportaż ze Środowiskowego Domu Samopomocy.

Przykładowe zdjęcia z naszych działań